-10%

Упаковка для курячих яєць 50 лотків на 10 шт. комірок пластиковий контейнер тара під яйця одноразова прозора яєчна
456,70 ₴/пач
411,03 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000503
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лотки для курячих яєць (50 шт.) паковання, контейнери, тара пластикова під курячі яйця одноразова
Прозора пластикова тара для яєць, розрахована на 10 штук. Комплект із 50 одноразових лотків, що ідеально підходять для зберігання і транспортування курячих яєць.
Характеристики:
- Тип товару: Паковання для курячих яєць
- Матеріал: Пластик
- Цвет: Прозорий
- Місткість лотка: 10 комірок
- Кількість у комплекті: 50 лотків
- Призначення: Зберігання, транспортування, продажів яєць
- Тип використання: Одноразова
Комплектація
- 50 пластикових лотків для яєць по 10 комірок кожен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лоток для яєць |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6,5 см |
| Довжина | 24,5 см |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Кількість в ящику | 480шт |
| Кількість відділень | 10 |
| Матеріал виробу | Матеріал - PS |
| Матеріал(особливості) | PS |
| Призначення паковання | Для яєць |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Особливості | Прозорий |
| Розмір зовнішній | 245мм*105мм*65мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | матовий |
| Ширина | 10,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,03 ₴/пач

