-10%

Цінник Паперовий великий Зелений (р30*40 мм) 3,5 м (5 шт.) прямокутний самоклейний для товарів
112,51 ₴/пач
101,26 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005282
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цінник Паперовий великий Зелений (р30*40 мм) 3,5 м (5 шт.)
Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Тип: Цініки; Кількість у ящику: 500 шт; Сфера застосування: Для гуртової та роздрібної торгівлі; Висота зовнішня: 3 см; Форма: Циліндра; Матеріал виробу: Папір; Розмір зовнішній: 30 мм*40 мм; Колір виробу: Зелений; Довжина намотування: 3,5метра; Ширина: 4 см; Кількість у пакунку: 5 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина намотування | 3,5 метрів |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 30мм*40мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Ценики |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,26 ₴/пач
