
Бланки "Товарний чек" самокопіювальні формат А-6 (1 блокнот)
4 970,64 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001093
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бланки "Товарний чек" самокопіювальні формат А-6 (1 пач)
Країна-виробник: Україна; Тип: Бумага
Додаткові характеристики. Довжина: 13,5см; Сфера застосування: Канцтовари; Висота зовнішня: 0.5см; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Папір; Розмір зовнішній: 135 мм*105мм*5мм; Колір виробу: Білий; Типорозмір: A6; Матеріал (особливості): самокопіювальні; Ширина: 10,5см; Друк малюнка: є; Кількість у пакунку: 10 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Папір |
| Довжина | 13,5 см |
| Область застосування | Канцтовари |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Папір |
| Розмір зовнішній | 135мм*105мм*5мм |
| Колір виробу | Білий |
| Типорозмір | A6 |
| Матеріал(особливості) | самакопирующие |
| Ширина | 10,5 см |
| Друк малюнка | Да |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 970,64 ₴/пач


