-10%

Одноразові стаканчики 80 мл 100 шт. стопки пластикові склянки прозорі для напоїв і пікніка маленькі
60 ₴/пач
54 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001844
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразові стаканчики 80 мл 100 шт. стопки пластикові склянки прозорі для напоїв і пікніка маленькі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 80 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Одноразові склянки |
| Діаметр дна (низа) | 3,3 см |
| Кількість в ящику | 5600шт |
| Область застосування | Для напоїв |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Колір виробу | прозорий |
| Діаметр верху | 5,2 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Висота внутрішня | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴/пач



