
Пакет для сміття 35літрів (50 шт. HD) Супер Торба (1 рул)
1 693 486,29 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001618
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Малі пакети для сміття допоможуть вам частіше позбуватися хламу, сміття та всього непотрібного, що постійно накопичується в оселі. Пакети досить міцні, але все ж необхідно стежити за тим, щоб сміття в них зходило не більш ніж зазначене на пакованні об'єму, інакше ризикуєте розлучитися пакет.
Оскільки розмір пакетів невеликий, їх можна розмістити в маленьких офісних відрах для сміття, які непомітні, зручно поміщаються під робочим столом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 57 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 75 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Товщина | 8 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 486,29 ₴/рулон


