-10%

Мочалка для душу 5шт, губка банна для тіла поролонова, для ванни (купання) з поролону Жорстка
72,34 ₴/пач
65,11 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006374
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни. Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно очистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них. Розмір однієї мочалки Довжина (14 см) Ширина (9 см) Висота (5 см) 22щільність у пакованні п'ять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Довжина | 24,5 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 245мм*135мм*85мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 13,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,11 ₴/пач
