
Одноразовий контейнер блістер 500 мл 50 шт ПС-481 на 3 поділки корекс круглий для напівфабрикатів
425,03 ₴/пач
382,53 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000465
Ціна за паковання без кришки! Кришки продаються окремо!
Одноразовий контейнер блістер 500 мл 50 шт ПС-481 на 3 поділки корекс круглий для напівфабрикатів
Блістерне паковання, яке для швидкості та зручності часто називають блістером — це ще одне підтвердження того, що все геніальне просто. Адже навіщо поміщати товар у різні картонні або паперові коробки, а потім думати, як би його краще зобразити на обкладинці. Найкраще рішення виявилося на поверхні: не треба нічого малювати — краще просто зробити паковання прозорим і дати можливість побачити сам товар вочію. Так потенційні покупці можуть відразу побачити, що вони збираються придбати, а продавці збільшити власні продажі. Все це стало можливим завдяки застосуванню блістерного паковання. Вона являє собою вироби різної форми та розмірів, які зроблені зі спеціального вигляду пластику. Характеристики блістерного паковання Блістерне паковання Дешевина, мала вага, відмінність форм, прозорий матеріал — ось короткий перелік усіх переваг, які ви отримаєте, якщо вирішите купити блістерні паковання для реалізації власного товару. Вони використовуються для поштучної або вагової фасування різних цілих або сипких продуктів. Найчастіше такий різновид коробок можна побачити під час купівлі будь-яких кондитерських виробів. Для виробництва блістерних паковань використовується спеціальний матеріал, що дає змогу готовому виробу бути абсолютно прозорим. Такі коробочки робляться у формі контейнерів, які закриваються на спеціальний замок, сформований на самому блістері. Додаткові переваги купівлі блістерного паковання Блістерне паковання Цей різновид пакувального (і не тільки) матеріалу проводиться з різними показниками міцності. Чим щільніші стінки, тим вони міцніші. Але в будь-якому разі, навіть контейнери невеликої товщини здатні надійно захистити продукти, що містяться в них, від пилу, вологи або потрапляння будь-якої рідини. Різноманітність форм і розмірів дасть змогу підібрати потрібний вигляд контейнерів і купити блістерне паковання такого типу, який буде максимально підходити для ваших потреб. Всі вони зможуть надовго зберегти не тільки цілісність продуктів, але й первісний привабливий зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Об`єм | 500 мл |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 167 мм |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 450шт |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Форма | овалу |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Розмір зовнішній | 198мм*167мм*40мм |
| Колір виробу | прозорий |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Тип | Кришка |
- Ціна: 382,53 ₴/пач
