-10%

Абразивна мочалка кольоровий 10 шт., скребок для миття посуду кухонний
34 ₴/пач
30,60 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004839
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абразивна мочалка кольоровий а10 (1 пач)
Тип: Мочалка абразивна; Форма: Прямокутна; Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Кількість у ящику: 50 уп; Довжина: 12см; Сфера застосування: Для вологого та сухого прибирання; Матеріал виробу: Абразивний полімер; Розмір зовнішній: 120 мм*90 мм; Колір виробу: Різні кольори; Ширина: 9 см; Кількість у пакунку: 10 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Абразивний полімер |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 120мм*90мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка абразивна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,60 ₴/пач

