
Сміттєві пакети 35 л 100 шт Супер Торба, пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття
442 047,62 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001615
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сміттєві пакети 35 л 100 шт Супер Торба, пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття
Малі пакети для сміття допоможуть вам частіше позбуватися хламу, сміття та всього непотрібного, що постійно накопичується в оселі. Пакети досить міцні, але все ж необхідно стежити за тим, щоб сміття в них зходило не більш ніж зазначене на пакованні об'єму, інакше ризикуєте розлучитися пакет. Оскільки розмір пакетів невеликий, їх можна розмістити в маленьких офісних відрах для сміття, які непомітні, зручно поміщаються під робочим столом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 57см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Обсяг | 35л |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 20 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | синій |
| Ширина | 50 см |
| Тип призначення | Сміттєві пакети 35 л 100 шт Супер Торба, пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 047,62 ₴/рулон


