-10%

Мочалка поролонова для миття посуду 5 шт., губка для миття посуду кухонний, господарський, Польща
59,17 ₴/пач
53,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004883
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка "NoW554 Польща (1 пач)
Тип: Мочалка; Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Кількість у ящику: 100 уп; Довжина: 22см; Сфера застосування: Для вологого та сухого прибирання; Висота зовнішня: 7см; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Поролон; Розмір зовнішній: 220 мм*95 мм*70 мм; Колір виробу: Різні кольори; Ширина: 9,5 см; Кількість у пакунку: 5 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7см |
| Довжина | 22см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал | Поролон |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 220мм*95мм*70мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,25 ₴/пач
