Бланки "Накладні" формат А-5 газетка (1 пач)
Країна-виробник: Україна; Тип: Бумага
Додаткові характеристики. Довжина: 19,5см; Сфера застосування: Канцтовари; Висота зовнішня: 0.5см; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Папір; Розмір зовнішній: 195 мм*135мм*5мм; Колір виробу: Білий; Типорозмір: A5; Ширина: 13,5см; Друк малюнка: є; Кількість у пакунку: 10 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Довжина | 19,5 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | Да |
| Розмір зовнішній | 195мм*135мм*5мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Папір |
| Типорозмір | A5 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 13,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 526,05 ₴/пач


