-10%

Зип пакети zip lock 16х22 см 100 шт. зі струнним із замком поліетиленові прозорі зіплок зип лок для товарів
238,83 ₴/пач
214,95 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003079
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зип пакети zip lock 16х22 см 100 шт. зі струнним із замком поліетиленові прозорі зіплок зип лок для товарів
Шукаєте якісні та універсальні пакети для зберігання? Представляємо вам зіп-пакети розміром 16х22 см, упаковані по 100 штук.
Ключові особливості:
- Міцність: Товщина 50 мкм забезпечує надійний захист вмісту від вологи, пилу та сторонніх запахів.
- Зручність: Легко відкриваються і закриваються завдяки надійній струнній застібці (zip lock/зип лок/зипок).
- Універсальність: Ідеально підходять для фасування та зберігання різних товарів: харчових продуктів, дрібних деталей, документів, прикрас і багато чого іншого.
- Економність: Постачаються в зручному пакованні по 100 штук, що вигідно як для роздрібних, так і для гуртових покупців.
Ідеально для:
- Магазинів харчових продуктів
- Інтернет-магазинів
- Майстерних і виробництв
- Домашнє використання
- Організації зберігання
Замовляйте зіппакети 16х22 см прямо зараз і оцініть їхню якість і зручність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Особливості | Замок zip-lock |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Товщина | 50 мкм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | Замок zip-lock |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214,95 ₴/пач

