
Пакети для заморожування (50 шт. 10 мкм 20*30) Помічниця (1 пач) харчові для заморожування та зберігання продуктів
47 516,03 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002764
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У наш час заготівка літніх продуктів упрок стала для наших громадян майже хобі. І дуже добре, що з'явилися якісні, місткі холодильники та морозильні камери. Для більшої зручності нашим господиням пропонується використовувати пакети для заморожування. У такі пакети легко можна розмістити ягоди, фрукти, овочі, м'ясо, рибу, напівфабрикати та зелень. Пакет дуже добрий, що можна навіть маринад або бульйон заморозити. Крім цього, він ізолює вміст від запаху інших продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 60гр(+-) |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Розмір зовнішній | 20см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до +40°С |
| Тип | Пакети для заморожування |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 10 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 516,03 ₴/пач

