
Сміттєві пакети 120 л 25 шт Супер Торба пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття великі
371,36 ₴/рулон
334,23 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001610
Сміттєві пакети 120 л 25 шт Супер Торба пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття великі
Якщо ви робите ремонт, працюєте, є власником торгової точки або кафе — великі пакети для сміття точно вам знадобляться! Вони дуже місткі: наявність є пакети на 120, 160 і 240 літрів. Водночас такі пакети ще й дуже міцні, тому в них можна класти як важке, але малогабаритне сміття, так і легке, але велике за розмірами. Оскільки вони зроблені з поліетилену низького тиску, вони не порвуться й не пошкодяться гострими кутами вмісту. Ці пакети для сміття підійдуть для прибирання прибудинкової території або дачної ділянки. Вся трава та сміття легко помістяться в них, а приносити його буде досить комфортно. Великі габарити пакетів припускають, що їх можна використовувати у великих контейнерах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакет для сміття |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Товщина | 35 мікрон |
| Довжина | 105 см |
| Область застосування | Зберігання,транспортування побутових відходів |
| Форма | форма рулон |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Розмір зовнішній | 70см*110см |
| Колір виробу | синій |
| Обсяг | 120л |
| Тиснення | перфорація |
| Матеріал(особливості) | Полителен LDPE |
| Ширина | 69 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Тип призначення | Сміттєві пакети 120 л 25 шт Супер Торба пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття великі |
- Ціна: 334,23 ₴/рулон


