
Тарілка паперова прямокутна 210*150 мм Біла 50 шт (1 пач) картонна
21 719,99 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006627
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тарілка паперова прямокутна 210*150 мм Біла 50 шт (1 пач) картонна
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 210мм*150мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 719,99 ₴/пач

