-10%

Пакети фасувальні майка в рулоні 200 шт. 22х45 см Зелені пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
162,51 ₴/рулон
146,26 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006938
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети фасувальні майка в рулоні 200 шт. 22х45 см Зелені пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 450гр(+-) |
| Довжина | 45 см |
| Кількість в упаковці | 160 шт |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 220мм+(2*60мм) *450мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Товщина | 10 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146,26 ₴/рулон


