
Паперові пакети саше 140х210х60мм 100 шт Білі, з паперу крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
5 320,88 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006966
Паперові пакети саше 140х210х60мм 100 шт Білі, з паперу крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
Крафт пакети-саше — застосування
Найпоширеніше паковання з паперу є пакет-саше. Виробництво всіх пакетів-саше спрямоване на фасування продуктів — як порційну (залежно від продукції). У наш час поліетиленові пакети витісняються паперовими, оскільки є екологічнішим і, відповідно, безпечнішим різновидом паковання.
Саше-пакет, форма якого квадратна або прямокутна, може бути з трьома або чотирма швами та плоским дном. Найбільш часто використовуються такі вироби з полімерних багатошарових плівок, які так само виробляються способом комбінації паперу, фольги, тканини та інших матеріалів (фасування кави, цукру, спецій, сухих кондитерських сумішей, лікарські, косметичні засоби та безліч інших товарів). ng>Пакети паперові саше часто застосовують для пакування хліба, кондитерських, хлібобулочних виробів та іншої штучної продукції, купити яку можна в пекарнях, кафе, кондитерських. Конструкція паковання супроводжує збереження цілісності випічки, яку за допомогою "віконця" може оцінити покупець. Продукція в таких паперових виробах має набагато показніший вигляд, ніж у звичайних пакетах із поліетилену.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | Білий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 6см |
| Повноколірна | Так |
- Ціна: 5 320,88 ₴/пач

