-10%

Кришка пластикова для алюмінієвого контейнера артикул SPT51 100 шт (1 пач) одноразова
518,37 ₴/пач
466,54 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006952
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова кришка підходить для контейнера SPТ51. Використовується виключно для пакування та зберігання продуктів у холодильнику або морозильній камері та під час транспортування. Кришка виготовлена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованою стороною до продуктів. Під час використання контейнера в мікрохвильовій або духовій печі кришку потрібно зняти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2 см |
| Діаметр верху | 15,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 14 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | OPS (пластик) |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466,54 ₴/пач


