
Паперові крафт-пакети саше 100х210х40мм 100 шт. бурі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для харчових продуктів
1 346,73 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006988
Паперові пакети саше 100х210х40мм 100 шт Коричневі, бурі, крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
Крафт пакети-саше — застосування
Найпоширеніше паковання з паперу є пакет-саше. Виробництво всіх пакетів-саше спрямоване на фасування продуктів — як порційну (залежно від продукції). У наш час поліетиленові пакети витісняються паперовими, оскільки є екологічнішим і, відповідно, безпечнішим різновидом паковання.
Саше-пакет, форма якого квадратна або прямокутна, може бути з трьома або чотирма швами та плоским дном. Найбільш часто використовуються такі вироби з полімерних багатошарових плівок, які так само виробляються способом комбінації паперу, фольги, тканини та інших матеріалів (фасування кави, цукру, спецій, сухих кондитерських сумішей, лікарські, косметичні засоби та безліч інших товарів). Пакети паперові саше часто застосовують для пакування хліба, кондитерських, хлібобулочних виробів та іншої штучної продукції, купити яку можна в пекарнях, кафе, кондитерських. Конструкція паковання супроводжує збереження цілісності випічки, яку за допомогою "віконця" може оцінити покупець. Продукція в таких паперових виробах має набагато показніший вигляд, ніж у звичайних пакетах із поліетилену.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | коричневий |
- Ціна: 1 346,73 ₴/пач




