-10%

Мішалка паличка дерев'яна для чаю та кави 600 шт. 120х1.2х5мм із дерева одноразова для гарячих напоїв
66,84 ₴/пач
60,15 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007253
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішалка паличка дерев'яна для чаю та кави 600 шт. 120х1.2х5мм із дерева одноразова для гарячих напоїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12см |
| Кількість в упаковці | 600шт |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,2 мм |
| Колір виробу | натуральний |
| Ширина | 5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60,15 ₴/пач

