-10%

Мочалка поролонова для миття посуду 1 шт., З РУЧКОЮ для миття посуду кухонний, господарський, для кухні
29,17 ₴/пач
26,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007561
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка з ручкою (1 пач)
Тип: Мочалка; Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Кількість у ящику: 96 уп; Довжина: 8см; Сфера застосування: Для вологого та сухого прибирання; Висота зовнішня: 2,5 см; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Поролон; Розмір зовнішній: 80 мм*50 мм*25 мм; Колір виробу: Різні кольори; Ширина: 5 см; Кількість у пакунку: 1 шт; Температурний режим: 5°С до 30°С; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Довжина | 8см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 96 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 80мм*50мм*25мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,25 ₴/пач
