-10%

Серветки віскозні 3 шт., побутові для посуду та прибирання, універсальні, серветки віскоза (з віскози)
24,17 ₴/пач
21,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007728
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парветки традиційні віскозні (Зшт) Sweet Home (1 пач)
Тип: Серветки, праски; Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Кількість у ящику: 100 уп; Довжина: 36см; Сфера застосування: Для вологого та сухого прибирання; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Віскоза; Розмір зовнішній: 36см*30см; Колір виробу: Різні кольори; Матеріал (особливості): поліестер; Ширина: 30 см; Кількість у пакунку: 3шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Віскоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Віскоза |
| Матеріал(особливості) | поліестер |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 36см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,75 ₴/пач


