
Паперові пакети саше 90х140х40 мм 100 шт Білі, з паперу крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
73 633 480,35 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000008219
Паперові пакети саше 90х140х40 мм 100 шт Білі, з паперу крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
Крафт пакети-саше — застосування
Найпоширеніше паковання з паперу є пакет-саше. Виробництво всіх пакетів-саше спрямоване на фасування продуктів — як порційну (залежно від продукції). У наш час поліетиленові пакети витісняються паперовими, оскільки є екологічнішим і, відповідно, безпечнішим різновидом паковання.
Саше-пакет, форма якого квадратна або прямокутна, може бути з трьома або чотирма швами та плоским дном. Найбільш часто використовуються такі вироби з полімерних багатошарових плівок, які так само виробляються способом комбінації паперу, фольги, тканини та інших матеріалів (фасування кави, цукру, спецій, сухих кондитерських сумішей, лікарські, косметичні засоби та безліч інших товарів). Пакети паперові саше часто застосовують для пакування хліба, кондитерських, хлібобулочних виробів та іншої штучної продукції, купити яку можна в пекарнях, кафе, кондитерських. Конструкція паковання супроводжує збереження цілісності випічки, яку за допомогою "віконця" може оцінити покупець. Продукція в таких паперових виробах має набагато показніший вигляд, ніж у звичайних пакетах із поліетилену.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 см |
| Кількість в ящику | 2000шт |
| Матеріал виробу | Папір жиростойкая |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 73 633 480,35 ₴/упаковка

