
Соусник одноразовий пластиковий 45 мл 100 шт. 1.5 OZ соусниця контейнер для соусу, місткість форма для соусів
141,88 ₴/пач
127,69 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009211
Ціна вказана за соусник без кришки! Кришка до соусника продається окремо!
Соусник одноразовий пластиковий 45 мл 100 шт. 1.5 OZ соусниця контейнер для соусу, місткість форма для соусів
Одноразові соусники
Якісний одноразовий посуд — це запорука успіху та приємні відчуття, не тільки вам, а й вашим клієнтам!
Одноразовий пластиковий посуд потрібний практично на будь-якому заході, чи то кейтеринг, виїзний фуршет, послуга «їда на винос» у закладах громадського харчування, чи то магазинах. У нашому інтернет-магазині — найрізноманітніші та стильні пластикові соусники. Такий посуд гарантує практичність і гігієнічність, яка не викликає жодних клопотів.
Соусники — це контейнери, спеціально призначені для розфасування соусів, а також інших дрібних сумішей, включно з приправами. Їх виготовляють із різноманітних матеріалів — поліетилен (холодний розлив), поліпропілен (гарячі соуси), папір із ламінацією, біорозкладного матеріалу (кукурудзяний крохмаль, цукрова тростина, рисова лупа).
Одноразовий пластиковий посуд, особливо соусниці, став незамінним атрибутом для ніші громадського харчування, незалежно від категорій і формату. Для оптимізації витрат під час здійснення логістичних операцій для виїзних фуршетів, доцільно використовувати одноразові соусниці з кришкою, для готової продукції, замість класичних використовуваних багато разів гастроємкостей для зберігання і перевезення. Такі одноразові соусники набагато практичніші та гігієнічніші, оскільки не завдають шкоди довкіллю та згодом її піддають повторному переробленню.
Уся пропонована продукція виготовляється з якісного харчового пластику, щільність якого дає змогу надійно утримати різні рідини, що легко згинається для зручної утилізації. Пластикові баночки для соусів із роздільною кришкою більш популярні серед суші-точок, адже доповнення страви смаковими добавками — невіддільна частина традиційного подавання цього продукту. Також багато інших страв здебільшого краще подавати з будь-якими доповненнями кетчуп, гірчиця, майонез або щось пооригінальний. Треба згадати й про улюблених напоїв, які можуть подаватися з різними солодощами, і в цьому теж соусник стане найкращим вибором, щоб створити приємну атмосферу клієнту закладу.
Як правильно вибирати соусниці
Якщо ваша діяльність пов'язана з гастрономічним раєм і його доставкою, то соусниці об'ємом 50-80 мілілітрів будуть саме тим правильним вибором. Таке паковання чудово підходить для транспортування джему, варення, соєвого соусу, кетчупу.
Одноразові пластикові соусниці об'ємом 120 мл — гарні для заощадження продуктів. Щільність пластику цієї тари дає змогу зберігати рідину більш тривалий час, оскільки він практичний, витримує харчові кислоти.
З кожним днем дедалі більше розвивається світ кейтерингу, де актуальні одноразові пластикові соусниці. Для оптимального вибору необхідної ємності треба звернутися за допомогою до менеджерів, які завжди зможуть підібрати правильні атрибути як для бізнесу, так і особистого користування. Це буде найкращим рішенням, щоб вибрати потрібний товар і не проґавити деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр | 62 мм |
| Об`єм | 45 мл |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Вид одноразового посуду | Соусник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2 см |
| Висота внутрішня | 2,2 см |
| Діаметр верху | 6,2 см |
| Діаметр дна (низа) | 4,7 см |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Кількість в ящику | 2500шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 127,69 ₴/пач
