-10%

Серветка для підлоги PRO SERVICE (50х70), ганчірка для миття підлоги підлогова універсальна
84,24 ₴/пач
75,82 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009326
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ганчірка для миття підлоги 50х75 см бавовняна. Прошита нитками по всій площі. Для миття й протирання будь-яких підлог добре вбирає воду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Service |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 70см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 47уп |
| Матеріал виробу | Визкоза-полизстер-бавовна |
| Матеріал(особливості) | 30%/30%/40% |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 50*70см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,82 ₴/пач


