
Серветка з мікрофібри 3 шт., 38х38 PRO серветка мікрофібра універсальна для прибирання, для скла, пилу
3 447,30 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009327
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи всемеро перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 38см |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 38см *38см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 447,30 ₴/пач



