-10%

Пакети фасувальні в рулоні 50 шт. 26х35 см 12 мкм Рожеві пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
24,17 ₴/рулон
21,75 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003143
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети фасувальні в рулоні 50 шт. 26х35 см 12 мкм Рожеві пакетики фасування поліетиленові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 200 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Майка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | рожевий |
| Ширина | 26см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,75 ₴/рулон

