-10%

Папір туалетний білий (а4) Диво SOFT (1 пач) у рулоні
122,51 ₴/пач
110,26 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000731
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір — паперовий виріб, який використовується в санітарно-гігієнічних цілях. Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.
Виготовлення туалетного паперу — досить складний процес: він має рватися в строго певних місцях, одночасно бути міцним і водночас м'яким. Крім того, вона має швидко розпадатися на волокна в каналізації — інакше вона може засмічити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 19,5 см |
| Довжина | 20см |
| Довжина намотування | 17 метрів на 4а |
| Кількість в упаковці | 4 рулони за 150 відривних аркушів |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 150 листів |
| Розмір зовнішній | 195мм*200мм*105мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*98мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 10,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,26 ₴/пач

