-10%

Туалетний папір Харків Бумпром (20 рул) у рулоні макулатурний
283,36 ₴/упаковка
255,02 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000755
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір — паперовий виріб, який використовується в санітарно-гігієнічних цілях. Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.
Виготовлення туалетного паперу — досить складний процес: він має рватися в строго певних місцях, одночасно бути міцним і водночас м'яким. Крім того, вона має швидко розпадатися на волокна в каналізації — інакше вона може засмічити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,7 см |
| Діаметр | 10см |
| Діаметр верху | 9 см |
| Діаметр дна (низа) | 9 см |
| Довжина намотування | 65 метрів |
| Кількість в упаковці | 8шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 95 аркушів |
| Розмір зовнішній | 87мм*100мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,02 ₴/упаковка
