Касета пластикова для розсади ПС-801/802 (2/53 см 40 шт. h-5 см) (50 шт.) лоток розсадний
2 316,85 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000409
Касета пластикова для розсади ПС-801/802 (2/53 см 40 шт. h-5 см) (50 шт.) лоток розсаднийГотово до відправки
2 316,85 ₴/пач
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дно ПС-802 — це зручна ємність, яка використовується для вирощування овочевої та квіткової розсади. Розділена на секції для того, щоб рослини могли розростися, не заважаючи один одному. Усередині кожної комірки є напрямні для того, щоб правильно розвивалася коренева система. Дно ПС-802 додатково може бути укомплектоване кришкою й піддоном.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Діаметр | 5см |
| Область застосування | Для вирощування овочевої і квіткової розсади |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Розмір зовнішній | 536мм*230мм*55мм |
| Колір виробу | коричневий |
| Обсяг | 100мл |
| Діаметр верху | 5см |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 5,3 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Висота внутрішня | 5,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 3,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 316,85 ₴/пач
