-10%

Одноразовий контейнер блістер 750 мл 50 шт ПС-9, блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
316,69 ₴/пач
285,02 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000399
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразовий контейнер блістер 750 мл 50 шт ПС-9, блістерне паковання коррекс прозорий харчовий для десертів
Блістерне паковання для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів. Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Об`єм | 750 л |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 130 мм |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Друк малюнка | Немає |
| Внутрішній розмір | 115мм*120мм*53мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,02 ₴/пач


