
Паперові пакети саше 100х190х40мм 100 шт Коричневі, бурі, крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
3 769,60 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002783
Паперові пакети саше 100х190х40мм 100 шт Коричневі, бурі, крафт пакети крафтові для їжі та випічки харчові
Крафт пакети-саше — застосування
Найпоширеніше паковання з паперу є пакет-саше. Виробництво всіх пакетів-саше спрямоване на фасування продуктів — як порційну (залежно від продукції). У наш час поліетиленові пакети витісняються паперовими, оскільки є екологічнішим і, відповідно, безпечнішим різновидом паковання.
Саше-пакет, форма якого квадратна або прямокутна, може бути з трьома або чотирма швами та плоским дном. Найбільш часто використовуються такі вироби з полімерних багатошарових плівок, які так само виробляються способом комбінації паперу, фольги, тканини та інших матеріалів (фасування кави, цукру, спецій, сухих кондитерських сумішей, лікарські, косметичні засоби та безліч інших товарів). Пакети паперові саше часто застосовують для пакування хліба, кондитерських, хлібобулочних виробів та іншої штучної продукції, купити яку можна в пекарнях, кафе, кондитерських. Конструкція паковання супроводжує збереження цілісності випічки, яку за допомогою "віконця" може оцінити покупець. Продукція в таких паперових виробах має набагато показніший вигляд, ніж у звичайних пакетах із поліетилену.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Коричневий |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | коричневий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 4 см |
- Ціна: 3 769,60 ₴/пач
