
Пакети фасувальні No5 14+(4*2)х32 (1000 шт.) Комсерв, фасування поліетиленові харчові паковальні для продуктів
245,52 ₴/пач
220,97 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002983
Пакети фасувальні No5 14+(4*2)х32 (1000 шт.) Комсерв, фасування поліетиленові харчові паковальні для продуктів
Фасувальні пакети — найпоширеніші та часто використовувані пакувальні матеріали. Вони застосовуються в різних сферах торгівлі та в побуті так часто, що складно навіть порахувати, скільки пакетів за один день витрачає людина. Завдяки простоті їхнього виготовлення, зовнішнього вигляду, малій товщині поліетиленової плівки від 5 до 12 мкм — вартість фасувальних пакетів досить низька. Водночас вони виконують дуже широкий спектр завдань: забезпечують гігієнічність продуктів, допомагають зберегти їх свіжість, дають змогу відокремити товари різних груп одна від одної, слугують головним способом пакування сипких речовин (круп, цукру, борошна тощо). Фасувальні пакети — це стратегічно важливий пакувальний матеріал для великих супермаркетів. Тут вони використовуються у величезних кількостях, незамінні під час зважування продуктів, їх реалізації, транспортування. Наявність безплатних фасувальних пакетів сприятливо відбивається на репутації фірми-продавця в очах споживачів, тому навіть невеликим магазинам вигідно безплатно надавати таке паковання своїм покупцям. Різні розміри фасувальних пакетів дають змогу розширити сферу їх застосування. У них можна упакувати як невеликі, так і досить великі речі. Якщо ви продаєте дрібний товар, вам не обов'язково платити більше за об'ємні пакети, ви можете вибрати ті, що менші та водночас заощадити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІК |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32см |
| Кількість в упаковці | 1000шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Матеріал(особливості) | Полителен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 14+(2*4)*32 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет |
| Товщина | 6 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 14см |
- Ціна: 220,97 ₴/пач

