-10%

Блістерна упаковка для тортів ПС-22 (V2100 мл) Ф205*95 (25 шт.) одноразова пластикова прозора
493,80 ₴/пач
444,42 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000489
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів. Прозоре паковання PET демонструє ваш продукт у всій його красі. Контейнери герметично закриваються, що дає змогу зберегти свіжість, соковитість і м'якість кондитерських виробів, у такий спосіб продовжуючи термін його зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,5 см |
| Діаметр | 20,5 см |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 2150мл |
| Розмір зовнішній | 205мм*95мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,42 ₴/пач




