-10%

Батарейки таблетки Toshiba 2025 5 шт. тип Таблетка плоскі круглі у формі таблетки для годин ваг Тошиба
107,51 ₴/пач
96,76 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005902
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейки таблетки Toshiba 2025 5 шт. тип Таблетка плоскі круглі у формі таблетки для годинника ваг Тошиба
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2025 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Діаметр | 2 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Мoдель | CR |
| Матеріал виробу | Літієві |
| Матеріал(особливості) | літієві |
| Напруга | 3W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 20мм*5мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,76 ₴/пач
