-10%

Бланки "Рахунок-Фактура" самокопіювальні формати А-5 (1 блокнот)
65,01 ₴/пач
58,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001091
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бланки "Рахунок-Фактура" самокопіювальні формати А-5 (1 пач)
Країна-виробник: Україна; Тип: Бумага
Додаткові характеристики. Довжина: 19,7см; Сфера застосування: Канцтовари; Висота зовнішня: 0.5см; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Папір; Розмір зовнішній: 197 мм*137мм*5мм; Колір виробу: Білий; Типорозмір: A5; Матеріал (особливості): самокопіювальні; Ширина: 13,7см; Друк малюнка: є; Кількість у пакунку: 10 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Довжина | 19,7 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Матеріал(особливості) | самакопирующие |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | Да |
| Розмір зовнішній | 197мм*137мм*5мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Папір |
| Типорозмір | A5 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 13,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,50 ₴/пач


