-10%

Трубочки для напоїв із декором із парасолькою 50 шт. соломинки коктейльні кольорові, соломки для коктейлів
73,34 ₴/пач
66,01 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005072
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубочки для напоїв із декором із парасолькою 50 шт. соломинки коктейльні кольорові, соломки для коктейлів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трубочка з вигином |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| Форма | Циліндра |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*240мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Вага виробу | 80гр(+-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,01 ₴/пач


