-10%

Зип пакети zip lock 30х35 см 100 шт. зі струнним із замком поліетиленові прозорі зіплок зип лок для товарів
527,54 ₴/пач
474,79 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003088
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Особливості | Замок zip-lock |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Товщина | 50 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Область застосування | Розфасовка будь продукції |
| Висота зовнішня | 35см |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Колір виробу | прозорий |
| Матеріал(особливості) | Замок zip-lock |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474,79 ₴/пач


