-10%

Мочалка поролонова для миття посуду 5 шт.+2, МАКСІ губка для миття посуду кухонний, Рефлена, для кухні
30,34 ₴/пач
27,30 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004868
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно очистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина (9,8 см) Ширина (6 см) Висота (2,7 см) 18щільність у пакованні п'ять плюс дві штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Довжина | 21,2 см |
| Кількість в упаковці | 5+2шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 212мм*90мм*50мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,30 ₴/пач
