-10%

Табличка пластикова А-5 (11*30) усі розміри (1 шт) мінівиска інформаційна
17 ₴
15,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005330
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Табличка пластикова А-5 (11*30) всі розміри (1 шт.)
Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Тип: Таблички пластикові; Кількість у ящику: 50шт; Довжина: 30см; Сфера застосування: Для гуртової та роздрібної торгівлі; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Пластик; Розмір зовнішній: 11см*30см; Колір виробу: Різні кольори; Ширина: 11см; Кількість у пакунку: 1 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 11см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пластикові Таблички |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,30 ₴

