
Табличка пластикова А-4(21*30) Таблички під замовлення (1 шт.) мінівивіска інформаційна
41 221,72 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000005325
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Табличка пластикова А-4(21*30) Таблички під замовлення (1 шт.)
Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Тип: Таблички пластикові; Кількість у ящику: 50шт; Довжина: 21см; Сфера застосування: Для гуртової та роздрібної торгівлі; Форма: Прямокутна; Матеріал виробу: Пластик; Розмір зовнішній: 21см*30см; Колір виробу: Різні кольори; Матеріал (особливості): Пластик; Ширина: 30 см; Кількість у пакунку: 1 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пластикові Таблички |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Довжина | 21см |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Розмір зовнішній | 21см*30см |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Ширина | 30 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 221,72 ₴
