-10%

Паперові крафт-пакети саше 250х460х80мм 100 шт. бурі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для харчових продуктів
211,68 ₴/пач
190,52 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002808
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові крафт-пакети саше 250х460х80мм 100 шт. бурі з крафт паперу для пакування гарячої випічки крафтові для харчових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Бічна складка | 80 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виробу | Папір |
| Колір виробу | коричневий |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Глибина | 8см |
| Повноколірна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,52 ₴/пач




