
Туалетний папір Харків 65 м (12 рул) у рулоні макулаттурний
764 750,78 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000754
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Туалетний папір — паперовий виріб, який використовується в санітарно-гігієнічних цілях. Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.
Виготовлення туалетного паперу — досить складний процес: він має рватися в строго певних місцях, одночасно бути міцним і водночас м'яким. Крім того, вона має швидко розпадатися на волокна в каналізації — інакше вона може засмічити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,2 см |
| Діаметр | 9см |
| Діаметр верху | 9 см |
| Діаметр дна (низа) | 9 см |
| Довжина намотування | 65 метрів |
| Кількість в упаковці | 8шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 95 аркушів |
| Розмір зовнішній | 92мм*90мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 750,78 ₴/упаковка

