-10%

Бамбукові шпажки для шашлику 30 см 60-70 шт. 2.5 мм палички шампура дерев'яні для барбекю фуршета, канапе, стеки
26,50 ₴/пач
23,85 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004924
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість у пакунку неточна!
Бамбукові шпажки для шашлику 30 см 60-70 шт. 2.5 мм палички шампура дерев'яні для барбекю фуршета, канапе, стеки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Бамбук |
| Тип | Шампур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Діаметр | 2,5 мм |
| Область застосування | Приготування,зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 30см |
| Форма | загостреної палички |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Розмір зовнішній | 300мм*2,5 мм |
| Колір виробу | натуральний |
| Матеріал(особливості) | бамбук |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,85 ₴/пач



