-10%

Мішки ткані поліпропіленові плоскі 50х70 (цукор 25 кг) (1 шт) білий, для борошна, цукру, зерна, будівництва сміття
11,33 ₴
10,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001521
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліпропіленові мішки знайшли широке застосування в пакованні та зберіганні різноманітних сипких матеріалів. Найчастіше вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних господарствах для зберігання зерна, крупи, борошна, цукру та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 70см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Обсяг | 25кг |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,20 ₴

