-10%

Паперовий маленький цінник червоний (р15*25 мм) 3 м (5 шт) прямокутний самоклейний для товарів
88,34 ₴/пач
79,51 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005294
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперовий маленький цінник червоний (р15*25 мм) 3 м (5 шт.)
Країна-виробник: Україна
Додаткові характеристики. Тип: Цініки; Кількість у ящику: 500 шт; Сфера застосування: Для гуртової та роздрібної торгівлі; Висота зовнішня: 1,5 см; Форма: Циліндра; Матеріал виробу: Папір; Розмір зовнішній: 15 мм*25мм; Колір виробу: Жовтогарячий; Довжина намотування: 3,5метра; Ширина: 2,5 см; Кількість у пакунку: 5 шт; Сезонність товару: Круглий рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1,5 см |
| Довжина намотування | 3,5 метрів |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 15мм*25мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Ценики |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Ширина | 2,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,51 ₴/пач
