-10%

Серветка з мікрофібри 1 шт., Блиск, серветка мікрофібра універсальна для прибирання, для скла, пилу
30,50 ₴/пач
27,45 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006139
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи всемеро перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 75 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | синій |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,45 ₴/пач
