
Сміттєві пакети 60 л 10 шт Super Luxe, пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття
88 240,42 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001601
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сміттєві пакети 60 л 10 шт Super Luxe, пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття
Малі пакети для сміття допоможуть вам частіше позбуватися хламу, сміття та всього непотрібного, що постійно накопичується в оселі. Пакети досить міцні, але все ж необхідно стежити за тим, щоб сміття в них зходило не більш ніж зазначене на пакованні об'єму, інакше ризикуєте розлучитися пакет. Оскільки розмір пакетів невеликий, їх можна розмістити в маленьких офісних відрах для сміття, які непомітні, зручно поміщаються під робочим столом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 80см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Обсяг | 60л |
| Щільність | 15 мкр |
| Розмір зовнішній | 60см*80см |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 60 см |
| Тип призначення | Сміттєві пакети 60 л 10 шт Super Luxe, пакети для сміття поліетиленові, мішки для сміття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 240,42 ₴/рулон
