
Коробка для Лапші 26 OZ КРАФТ (50 шт.) вок коробочка одноразова крафтова
466,66 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009479
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Висота внутрішня | 10,5 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Висота зовнішня | 11,3 см |
| Форма | Кола |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Колір виробу | Крафт |
| Діаметр верху | 9 см |
| Діаметр дна | 9,5 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466,66 ₴/пач



