-10%

Кришка з картону ламінованого на контейнер Т62 100 шт. кругла (1 пачка)
682,39 ₴/пач
614,15 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009511
+380 (68) 148-54-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP62L. Використовується виключно для пакування та зберігання продуктів у холодильнику або морозильній камері та під час транспортування. Кришка виготовлена з ламінованого картону. Упаковувати фольгованою стороною до продуктів. Під час використання контейнера в мікрохвильовій або духовій печі кришку потрібно зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21,8 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Картон |
| Матеріал(особливості) | Ламінована |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Розмір зовнішній | 218мм*113мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 11,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614,15 ₴/пач



